38 Yaşındaki Lebron James Kimdir Başarıları Nelerdir Kariyeri Hakkında Bilgiler

38 Yaşındaki Lebron James Kimdir Başarıları Nelerdir Kariyeri Hakkında Bilgiler

38 Yaşındaki Lebron James kimdir başarıları nelerdir kariyeri hakkında bilgiler

LeBron James profesyonel bir basketbol oyuncusu ve tüm zamanların en büyük sporcularından biridir. Basketbol kariyerine 2003 yılında NBA Draftı’nın ilk genel seçimi olarak başladı. LeBron o zamandan beri dört kez NBA şampiyonu, üç kez MVP ve on üç kez NBA All – Star oldu. Aynı zamanda iki kez Olimpiyat altın madalyası kazandı ve üst üste dört kez NBA MVP ödülünü kazanan tek oyuncu oldu.

LeBron, şimdiye kadarki en büyük oyunculardan biri olarak kabul ediliyor ve normal sezonun MVP’leri, finaller, NBA All – Star ve Olimpiyatlar gibi birçok bireysel ödül kazandı. Dokuz kez NBA All – Defensive Team’e seçildi ve üç kez NBA Defensive Player of the Year’a aday gösterildi. Aynı zamanda aktif bir hayırseverdir ve memleketi Akron ve diğer toplulukları desteklemek için çok sayıda hayır kurumu kurmuştur.

LeBron, basketbol oyununun kültürü üzerinde olumlu bir etkiye sahip oldu ve ister sahada ister dışarıda olsun, başkalarına büyüklüğe ulaşma ve çaba gösterme konusunda ilham verdi. Küresel bir ikon ve aşkın bir yıldız haline geldi ve birçok genç NBA hayranı için bir rol modeli olarak görülüyor.

Kral James 38 yaşında kariyerinin zirve noktasında hala Lakers’ta oynamaya devam ediyor. Lebron James gücünün yettiği yere kadar oynamak istediğini söyledi. Deneme bonusu

Spor