Arkadaşlık ve Sohbet Uygulaması Tinder

Arkadaşlık ve sohbet uygulaması Tinder, belki de potansiyel eşleriniz kaydırmak için en kullanılan en ünlü uygulamadır. Fotoğraflar ve profiller, potansiyel eşler hakkında hızlı kararlar vermenizi sağlar. Bir avuç fotoğraf ve kendinizle ilgili birkaç cümle içeren basit bir profil oluşturursunuz. Ardından ise istediğiniz yaş aralığındaki havuzun içine girersiniz. Artık potansiyel eşlerinizle karşılaşmaya başlayabilirsiniz.

Uygulama bölgenizdeki bekar kullanıcıları görüntüler. Birinin profilini beğendiyseniz, fotoğrafı sağa kaydırın; aksi takdirde ise sola kaydırmanız yeterli olacaktır. İkiniz de sağa doğru kaydırırsanız, mesaj gönderebilir ve bir şeyler paylaşabilirsiniz. Tinder’da ücretli bir Plus veya Gold üyeliğine yükseltme, potansiyel eşlerinize ikinci bir şans veren sınırsız beğenme veya yanlış geçtiğiniz kişiyi geri alıp tekrar beğenebilme gibi üstün özellikler sunar. Tinder’ın premium katmanlarını nasıl kullanacağınızı biliyorsanız, profilinizin görünmesini istediğiniz konumu da değiştirebilirsiniz.

Tinder, kişisel bilgilerinizi ifşa etmeden eşlerinizle uygulama içi video görüşmeleri yapmanızı sağlayan bir video görüşme özelliği sunar. Bu gelişme ile arkadaşlık ve sohbet uygulamaları arasında hemen diğerlerinden sıyrılır. Güvenlik merkezi özelliği Noonlight uygulamasına bağlanır ve hesabınızı kapatıp tamamen datalarınızı silmenizi isterseniz bunu hemen yerine getirir. Ayrıca genel kayıtlardaki verilere dayanarak arka plan sizin tüm dosyalarınızı ve izlerinizi siler. Tinder, arkadaşlarınızın sizin için bir partner seçmesine yardımcı olma eğlencesine katılmalarını sağlayan bir parti isimli bir özelliği bile ekleyebilir.

Tinder tüm bu özellikleri ve daha nice özellikleri ile diğer sohbet uygulamalarının bir adım önüne geçmiştir. Ancak içinde çok fazla sahte hesap olmasından dolayı sahtekarlara denk gelmeniz çok yüksektir.

Arkadaşlık ve sohbet uygulaması Tinder ve daha fazlası hakkında detaylı bilgi almak için https://www.mekansizin.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Genel Kültür