Başrollerinde Özge Gürel Ve Sumru Yavrucuk’un Oynadığı Annem İsimli Film

Başrollerinde Özge Gürel Ve Sumru Yavrucuk’un Oynadığı Annem İsimli Film

Başrollerinde Özge Gürel ve Sumru Yavrucuk’un Oynadığı Annem İsimli Film

Netfflix dizi ve film platformunda yer almakta olan Annem filmi dram ve drama türleri içerisinde yer almakta olan bir filmdir. Annem filminde, Mustafa Koton yönetmenlik, Ayşe Balıbey Tanıl, Evren Erdoğan ve Bener Karaçor senaristlik, Candan Erçetin dizi müziğini yapmada görev almışlardır. Sumru Yavrucuk, Özge Gürel, Sercan Badur, Tuna Orhan, Itır Esen, Fatma Toptaş, Fulya Özcan, Tuğçe Karabayır ve Zuhal Acar isimleri de filmin başrollerini paylaşmış olan isimlerdendir. Film, 20 Eylül 2019 tarihinde vizyona girmiş olan bir filmdir. Annem filmi, izleyenler arasında yapılmış olan değerlendirme ile %76 oraında bir beğeni oranı yakalamıştır. Annem filminin öne çıkan haberlerinde filmin gerçek bir hayatı anlatmış olduğu da bulunuyor. Drama içerisinde yer alan bu film 1 saat 50 dakika sürmektedir.

Annem Filminin Konusu Nedir

Annem filmi, izleyenlerde hüzün ve üzücü bir etki bırakan, dramatik bir filmdir. Annem filminin başrollerinde yer almakta olan Nazlı karakteri, annesinden utanan ve annesinden kurtulmak isteyen bir genç kızdır. Annesi ise kızı Nazlı için her şeyi yapmaya hazır olan, elinden geleni ardına koymayan bir kadındır. Üniversiteyi kazanmış olması ile beraber bulunduğu yerden, annesinin yanında giden ve geri dönmeme kararı alan Nazlı uzun seneler boyunca annesi ile görüşmez. Aradan yıllar geçer ve bir gün Nazlı annesinin yanına geri dönmeye karar verir. Dizide Nazlı’nın annesinin yanına dönmesi ile olacakları anlatır. Annem isimli film Kırklareli’nin Merkez Armağan köyünde çekilmiştir. Annem filmi Netflix platformu üzerinden %76 oranında beğeni toplamış olan bir filmdir.

Annem Filmine Sadece Netflix Üzerinden Mi Erişim Sağlanır

Annem isimli filme Netflix platformu üzerinden erişim sağlamak oldukça kolay olacaktır. Platform üzerinden filmin izlenebilmesi için ise Netflix’e bir üyelik ya da abonelik işlemlerinin yapılması gerekiyor. Bu işlemelerin yapılması ise birkaç kısa adım sürecektir. Annem filminin Netflix platformu haricinde bazı alternatif olan internet sayfalarından da izlenmesi olası bir seçenektir. Bu sayfalara ise arama motorunda netflix izle ya da netflix film izle gibi arama etiketleri ile ulaşım sağlanabilir. Ulaşım sağlanılan sayfalardan ya da Netflix platformu üzerinden filme erişim sağlanabilecektir.

Genel Kültür