Dedektif Büroları Deneyimli Ekip Ve Personelimizin Başlıca Sertifikaları

Dedektif Büroları Deneyimli Ekip Ve Personelimizin Başlıca Sertifikaları

Dedektif Büroları Deneyimli Ekip ve Personelimizin Başlıca Sertifikaları 

Özel dedektif bürosu araştırıyorsanız, firmamız karşılaşmış olduğunuz tek özel dedektiflik bürosu olmayacaktır. Hizmetlerin kalitesi, azmi, fiyatı ve de profesyonelliği açısından hepimiz kesinlikle aynı değiliz.

Firmamız faaliyetlerinde, üst düzey profesyonellik, sorumlulukları üstlenme de yeterlilik, ileri güvenilirlik gibi pek çok kalite anlayışı prensibi ile birlikte bir arada olacak şekilde kuruldu.

Çok uzun yıllara dayanan çok sayıdaki tecrübe ve de birikimimiz ile birlikte sektördeki ilk günden itibaren en üst düzey ustalık amacından hiç ayrılmadık. Sektörde adından en sık söz ettiren dedektif büroları içinde en üst sırada yer almaktayız.

Firmamız araştırma, danışmanlık ve güvenlik alanlarında tam anlamıyla donanımlı hizmet setleri ile birlikte çalışmalarımızı sürdürürüz, siz değerli müşterilimizin kaliteli ve güvenilir bir dedektiflik tecrübesi yaşamanıza olanak sağlarız.

Ekiplerimizin Başlıca Sertifikaları

  1. Özel Güvenlik Sempozyumu Sertifikası: Kocaeli üniversitesi adıyla Kocaeli kültür merkezinde düzenlenen özel güvenlik sempozyumuna katılım sertifikasıdır. Rektör ve komisyon başkanınca onaylı ve imzalıdır.
  2. Özel Güvenlik Sempozyumu Sertifikası: Kocaeli üniversitesinin düzenlemiş olduğu 1. Özel güvelik sempozyumu katılım belgesidir. Meslek Yüksek Okulu müdürü ve İzmit ticaret odası başkanlığınca onaylı ve imzalıdır.
  3. Araştırma Takip Sertifikası: Kocaeli üniversitesinin araştırma ve takip uzmanlığı adı altında vermiş olduğu sertifikadır. Proje sorumlusu, rektör yardımcısı ve müdür tarafından onaylı ve de imzalıdır.
  4. İso Belgesi Sertifikası: ISO sertifikasıdır. Eğitimci tarafından onaylı ve imzalıdır.
  5. Onur Belgesi Sertifikası: Kocaeli üniversitesi özel güvenlik ve koruma bölümünü yüksek başarı ile bitirip onur belgesi almaya hak kazananların aldığı sertifikadır.
  6. Diploma: Kocaeli üniversitesinin özel güvenlik ve koruma belgesinin bitirildiğine dair olan resmi diplomadır.
  7. Eğitim Sertifikası: İstanbul valiliğince verilmiş olan özel güvenlik sertifikasıdır. Geçerlilik süresi 5 yıldır. Emniyet müdürlüğünce onaylı ve imzalıdır.
  8. Marka Tescil Belgemiz: Türk patent enstitüsünün vermiş olduğu marka tescil belgesidir. Onaylı ve enstitüce imzalıdır.
  9. Özel Dedektif Kurumsal Üyelik Sertifikası: Kurumsal olarak hizmet verildiğinin belgeleyen evraktır. Kuruluşça imzalanmış ve onay işlemi gerçekleştirilmişti.

Yıllardır dedektif bürosu hizmeti konusunda uzman bir hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz: Hileli ortaklıklar, Eş takibi, Gözetim, Kayıp kişilerin bulunması, Ceza savunma dosyasına delil toplama, Kurumsal araştırmalar ve de Borçlunun bulunması şeklindedir.

Kaynak : https://dedektif.gen.tr/

Genel Kültür