Hollanda Vizesi

Hollanda Vizesi

Hollanda’ya seyahat etme fikri çok sıcak geliyor değil mi ? Eğer Umuma Mahsus Pasaport (Bordo Pasaport) sahibiyseniz muhakkak Hollanda turist vizesi başvurusu yapmanız gerekecektir. Sanılanın aksine süreç doğru yönetildiği ve adımlar doğru atıldığı takdirde Hollanda turist vizesi sahibi olmak hiç zor değildir.

Hollanda vizesi hakkında merak ettiğimiz soruları Hollanda Vize Merkezi yanıtlayacak. Hollanda Vize Merkezi, 10 yılı aşkın deneyimiyle Hollanda vizesi başvurularınızı, Hollanda Konsolosluğunun istediği düzende gerçekleştirir.

Hollanda Vizesi

Hollanda Schengen vizesi; Schengen bölgesindeki ülkeler arasında hareket özgürlüğünü garanti eden bir vize türüdür. Umuma mahsus pasaport hamilleri bu vize ile 90 gün (kısa süreli) Hollanda’yı ziyaret edebilirler. Hollanda Schengen vizeleri seyahat amacına göre değişiklik göstermektedir. Turist vizesi, iş gezisi, aile ve arkadaş ziyareti bunlardan sadece birkaçı. Schengen Bölgesi 26 ülkeden oluşmaktadır. Bunlardan 22’si Avrupa Birliği (AB), geri kalan dördü Avrupa Serbest Ticaret Birliği (EFTA) üyesidir. Schengen Bölgesi, Birleşik Krallık hariç, Avrupa ülkelerinin çoğunu kapsar.

Seyahat amacına bağlı olarak üç tip Schengen vizesi verilebilir. Bu vize türleri şu şekilde sıralanmaktadır: Tek Tip Schengen Vizesi, Sınırlı Alan Geçerlilik Vizesi ve Ulusal Vize. Tek tip Schengen vizesi ile, Schengen üye ülkelerinden birine giriş tarihinden itibaren her altı ayda bir 90 güne kadar istediğiniz bölgeye seyahat edebilirsiniz. Bu vize türü ile belirtilen bölgede ikamet edebilirsiniz. Sınırlı alan geçerlilik vizesi ile yalnızca vizeyi veren Schengen ülkesini ziyaret edebilirsiniz. İstisnai durumlarda, yalnızca vize başvurusu yapılırken ilgili ülkeye seyahat izni verilir. Schengen üye ülkelerinden birinde öğrenim görmek, çalışmak veya kalıcı olarak ikamet etmek durumunda ulusal vize verilir.

Hollanda Vize Merkezi İle Güvenle Başvurun

Hollanda Vize Merkezi, 10 yılı aşkın tecrübesi ve deneyimiyle başvurularınızı güvenle gerçekleştirir. Hollanda Vize Merkezi ile Hollanda Vizesi başvurusu yapmak için: https://hollandavizemerkezi.com/

Genel Kültür