Kenar Koruma Bariyeri Ile İnşaat Alanları Daha Güvenli

Kenar Koruma Bariyeri Ile İnşaat Alanları Daha Güvenli

Kenar Koruma Bariyeri ile İnşaat Alanları Daha Güvenli

Güvenliğe, hayatın her alanında ihtiyaç var. Özellikle şantiye alanları, düşme ve kaza riskinin çok fazla olmasından dolayı daha da bir önlem almayı gerektiriyor. İnşaatlarda güvenliğin sağlanması için günümüzde çok sayıda güvenlik sistemi geliştirildi. Ancak genel anlamda öncelikli tercih kenar koruma bariyeri oluyor. Çünkü kenar korumalıklar, şantiye sahalarında henüz kalıcı duvarlar yapılmamışken geçici önlem almak için ideal yapıda ürünler. Tasarlanış amacı, yüksekten düşme riskini önlemektir. Şantiyelere kurulan tek seferlik, montajı zor olan ve maddi yükü ağır olan sitemlerin yeri kenar koruma sistemleri, kat kat daha fazla avantaj sağlar. Kenar korumalar her şeyden önce modüler yapıdadır. Yani kolayca kurulur, gerektiğinde kolayca sökülür.

Kenar koruma bariyerleri uzmanlık alanı olan firmamız, şantiyeler için en ideal güvenlik çözümünü sunmaktadır. Kullandığımız uzun ömürlü malzemeler sayesinde sistem, farklı alanlarda aynı amaca yönelik olarak kullanılabilmektedir. Kolay montaj ve demontaj özelliği sayesinde, tüm inşaat projelerinde rahatlıkla kullanılır. Geniş ürün yelpazesi içinde kullanıcılara sunulan kenar koruma bariyerleri, TSE belgeli olup iş sağlığı ve güvenliği denetimlerinden geçmektedir. Henüz korkuluk ve duvar bulunmayan inşaatlarda çalışmaların başlamasından tamamlanmasına kadar güvenli çalışma ortamı, kenar koruma bariyerleri tarafından sağlanır. Firmamız, farklı içerikteki kenar koruma bariyeri talebine hızlıca cevap verecek kapasitededir. Uluslararası standartlara uygun kaliteli kenar koruma bariyerlerimiz, şantiyelerde güvenli çalışma ortamı oluşturma, personelin motivasyonunu arttırma ve eşya güvenliğini sağlama gibi tek başına birçok işleve yönelik olarak kullanılabilir.

TSE standartlarına uygun, CE sertifikalı, güvenli ve iş sağlığı denetimlerinden rahatlıkla geçecek kenar koruma bariyerleri, farklı ihtiyaçları beklentilere uygun şekilde karşılayabilmek adına geniş ürün yelpazesiyle satışa sunulmaktadır. Kenar koruma hizmetlerine ihtiyaç duyulan her alanda kullanılabilecek sistem, ihtiyaçlara göre farklı özellik ve değişken ölçülere sahiptir. İnşaat alanında yüksek güvenlik önlemi almak isteyen herkes, ihtiyaçlara göre özelleştirilebilen sistemlerimizden faydalanabilir. İhtiyaç dahilinde satış başta olmak üzere kenar koruma sistemleri kiralama, nakliye ve montaj hizmetlerimiz, güvenlik eksiğinizi en etkili şekilde tamamlamanız içindir. Hızlı bilgi için websitemiz olan safetyrespect.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Genel Kültür