Macar Parke Avantajlarından Siz De Yararlanın

Macar Parke Avantajlarından Siz De Yararlanın

Macar parke, ahşabın büyüleyici güzelliği, uzmanın zarafetiyle kazandırdığı eşsiz zemin kaplama ürünüdür. Avrupa başta olmak üzere, saraylar, konaklar, ev, iş yeri gibi bütün yaşam alanlarında kullanılmaktadır. Ev, iş yeri, konak, villa, tarihi yapılar, müzeler ve sayısız alanda güvenle kullanılmaktadır. Ahşabın tüm renklerini ve dokusal özelliklerini kullanıcılarına sunan macar parke boya, cila masrafına gerek duymamaktadır.

Macar Parke Kullanılan Yerler

 Uzun ömürlü, görsel zenginliğe sahip Macar parke tarihi oldukça eski olup Roma’ da yol döşemelerinde kullanılmıştır. Günümüze kadar da büyük beğeni kazanarak kullanılmaya devam etmektedir. Macar parke lamine işlemiyle doğal ahşap kaplama ürünlerinin kontroplak tabana yapıştırılması tekniğiyle üretilmektedir. Organik tutkal yardımıyla ahşap kaplama ürünleri temiz zemine preslenmektedir.

 Bu sayede neme ve ısıya dayanıklı hale getirilen macar parke güvenli, modern ve doğal bir zemin kaplaması olarak kullanılabilmektedir. Eskafloor.com internet adresinde sergilenen muhteşem örneklerden seçerek sipariş verebilirsiniz. Ürünleriniz güvenli ödeme ve hızlı kargo yöntemiyle kapınıza kadar gönderilecektir. Bir birine 90 derece açılı olarak monte edilen 0doğal ahşap plakalar, doğal dokusu ve renk seçeneğiyle kullanılmaktadır. Ahşabın tüm özellikleri korunarak imal edilen macar parke kullanıcılara muhteşem alanlar kazandırmaktadır.

Macar Parke Avantajları Nelerdir?

 Son derece güvenli ve sağlıklı bir ürün olan macar parke gerek kullanım özellikleri gerekse maddi kazanımları bakımından tercih edilmektedir. Üretim aşamasında korunan doğal ahşap doku ve renkleri macar parke kullanıcılarını cezbetmektedir. Eskafloor.com adresini ziyaret ederek sipariş verebilirsiniz. Kolay kurulumu ve uzun ömürlü kullanım şansı vermesiyle sizlerin de tercihi olabilecek ürünleriniz kapınıza kadar güvenle gönderilecektir. Macar parke avantajları arasında;

Bulunduğu alana doğal ahşabın güveni ve zarafetini kazandırmaktadır.

Zemin değişimi gerektirmeden kurulabilmektedir.

Doğal dokusuyla elektro statik zemin oluşturmamaktadır.

Ses ve ısı yalıtımı bakımından yüksek konfor sağlamaktadır.

Yerden ısıtma modeli yapılarda güvenle kullanılabilmektedir.

Kolay temizlenir, antibakteriyal ürün türü olarak sağlıklıdır.

Bütün bu ayrıcalık ve kazanımları yanında görselliği eşsiz, uzun yıllar kullanılabilecek bir döşeme çeşididir. Eskafloor.com doğal kaplama ürünü macar parke temin edebileceğiniz en güvenli adres olarak çalışmaktadır. 7/24 seçim yapabilir, siparişinizi verebilirsiniz.

Genel Kültür