Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

En İyi Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

En iyi saç kurutma makineleri doğal olarak profesyonel amaçla üretilen saç kurutma makineleridir. Ancak sıradan kullanıcıların saç kurutma makinesi fiyatları ve profesyonel saç kurutma makinesi markaları hakkında deneyimleri kısıtlıdır.
Bu makalede size profesyonel olarak saç şekillendirmek ve hızlı saç kurutma amacıyla kullanılan en iyi saç kurutma makinelerinden bahsedeceğiz.
En iyi saç kurutma makinesi hangisidir sorusunu detaylı şekilde açıklayacak ve saç kurutma makinesi tavsiyeleri ile sizlere rehber olmaya çalışacağız.

saç kurutma makinesi tavsiye

Saç Kurutma Makinesi Tavsiyeleri

Saç kurutma makinesi tercihinde aydınlatıcı bilgiler vermeye başlamadan hemen  önce zamanı sınırlı olanlar için doğrudan pişman olmayacakları profesyonel amaçla kullanabilecekleri saç kurutma makinesi önerileri yapmaya çalıştık.
Bu listede yer vermiş olduğumuz ürünler memnuniyet oranı açısından yüksek markalar seçilmiştir ve fiyat fayda dengesi gözetilerek hazırlanmıştır. İyi bir saç kurutma makinesi almak isteyen herkes , bununla birlikte saç şekillendirmek isteyen veya hızlı saç kurutmak isteyenler için de pişman olmadan alacakları marka modeller şöyle sıralanabilir:

En İyi Saç Kurutma Makinesi Modelleri

  • TURBOBELLA ion9000 profesyonel saç kurutma makinesi (299TL)

    Turbobella markası mesela hem 2700 Watt olması ile piyasadaki en güçlü saç kurutma makinesi olması hem de Türkiye’de imal edilmesiyle üstüne üstlük  fiyat olarak da en ekonomik profesyonel saç kurutma makinesi olduğu için listemizin en başında bulunmaktadır.  Ayrıca bir diğer yönden ionizer özellikli Turbobella satış sonrası destek konusunda da %100 müşteri memnuniyeti sağladığından tercih listesinde ilklere yazılması gereken saç kurutma makinesi.
  • DYSON Supersonic Profesyonel Saç Kurutma Makinesi (3000 TL)

    Günümüzde Amerika’dan ithal edilen Dyson Supersonic saptan motorlu harika tasarımı ile geleneksel saç kurutma makinelerinin arasından sıyrılıp ezber bozmaya devam ediyor. Yüksek kaliteli materyalden üretilmiş olan bu teknoloji harikası cihazın tek negatif denilebilecek yönü 3 bin lira civarındaki fiyatı olmasıdır.
  • PARLUX 3800 Profesyonel Saç Kurutma Makinesi (1000 TL)

    İtalyan saç kurutma makineleri her zaman kuaför dünyasında ciddi markalar olmayı başarmıştır. Uzun yıllar boyunca hatta günümüze kadar devam eden profesyonel saç kurutma makineleri üreten Parlux de hala bir çok kuaförün tercihi olmaya devam ediyor. Üretim özellikleri bakımından son derece kaliteli ve uzun ömürlü olan bu cihazlar son yıllarda euro kurundaki yükseliş nedeniyle 1000 liranın üzerinde satılıyor.

profesyonel saç kurutma makinesi

Profesyonel Saç kurutma Makineleri Nasıl Alınır?

Profesyonel saç kurutma makineleri her türden malın satıldığı genel sanal mağazalarda ve teknoloji sitelerinde maalesef bulunmuyor. Bu ürünler sadece kuaför ve güzellik sektörüne özel satış yapan toptancılarda ve bu toptancıların sitelerinde bulunuyor.
Piyasa da profesyonel görünümlü olan ama profesyonel olmayan bir çok marka ve model bulunuyor. Fritöz, ütü üreten elektrikli ev aletleri üreticileri profesyonel görünümlü saç kurutma makinelerini profesyonel saç kurutma makinesi gibi pazarlama stratejisi izleyebiliyorlar.
Aynı zamanda Çin’den ithal bir çok amatör saç kurutma makinesi de profesyonel saç kurutma makinesi gibi satılmaya çalışılabiliyor. Eğer profesyonel saç kurutma makinesi markaları hakkında bilginiz kısıtlı ise macera aramayıp tavsiyede bulunduğumuz markaları tercih edebilirsiniz.
Peki profesyonel saç kurutma makinesi fiyatları ne kadar?

saç kurutma makinesi fiyatları

Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Profesyonel saç kurutma makinesi fiyatları da, ürün satın alırken bir derecede rehberlik yapabiliyor. Mesela piyasada 250 liranın altında profesyonel bir saç kurutma makinesi bulmak mümkün değil. Bu fiyatın altında kalan marka ve modelleri direk basit saç kurutucular olarak görmek doğru bir tavır olur.
Dyson superonic gibi fiyatı 3 bin liralara ulaşan saç kurutma makineleri de mevcut. Ancak her pahalı makine profesyonel performansa sahip diyemeyiz. Bir çok marka profesyonel görünümlü modellerini 300-400 lira gibi rakamlara satabiliyor.
Piyasadaki en güçlü performans 2700 watt ile Turbobella ion9000 olmasına rağmen bu cihaz fiyat olarak 300 lira civarında yani rakiplerinden çok daha uygun fiyata satılmakta. Yani en pahalısı en iyisidir mantığı saç kurutma makinesi tercihinde her zaman geçerli olmuyor.
Ancak en azından ucuz makineleri elemek için elimizde basit bir fiyat sınırı bulunmakta.

profesyonel saç kurutma makinesi

Hangi Saç Kurutma Makinesi Markaları Profesyoneldir?

Eğer amacınız sadece saç kurutmak ise ve çabuk kuruyan saçlarınız mevcut ise basit saç kurutucu alma yoluna gidilebilir. Basit saç kurutucuları fiyat olarak oldukça avantajlıdır.
Eğer kısa saçlıysanız, saçlarınız kolay kuruyorsa sizin için en ideali ucuz bir saç kurutma makinesi almaktır.
Ancak zor kuruyan saçlar için ve saç şekillendirmek için profesyonel saç kurutma makinesi kesinlikle ihtiyaçtır.
Eğer profesyonel saç kurutma makinesine ihtiyacınız varsa, Turbobella, Dyson Parlux, Ceriotti, Elchim gibi profesyonel markaları tercih edebilirsiniz.

turbobella kuaför saç kurutma makinesi

Kuaför Saç Kurutma Makineleri Kaç Watt Olmalı?

En iyi fön makineleri elbette kuaförler kullanırlar. Piyasada satılan en güçlü saç kurutma makinesi 2700 watt gücündeki Turbobella ion9000’dir.
Bir çok makine üzerinde yazan 3000-4000-5000 gibi rakamlar kullanıcıları yanıltmak amacıyla yazılmaktadır. Bu ürünler model numaralarını sanki watt gücü gibi göstererek tüketicilerin gözlerini boyamaya çalışırlar.
En iyi saç kurutma makineleri elbette kuaförler kullanırlar. Kuaför saç kurutma makineleri kuaför toptancılarında satılan kuaförlerin kullanımı için üretilmiş profesyonel saç kurutma makineleridir.
Amatör saç kurutucular makine belli bir ısıya ulaştığında motoru korumak için kendilerini kapatırlar. Kuaför saç kurutma makineleri ise saatlerce çalışmak ve saç kurutma çekmek için tasarlanmış profesyonel ürünlerdir.
Kuaförlerde fritöz, ütü üreten markaların saç kurutma makinelerini asla göremezsiniz. Çünkü kuaförler profesyonel ürünleri tercih ederler. Bu makalede de size muhtemelen daha önce duymadığınız kuaför tipi saç kurutma makinesi markalarından da bahsettik.

Profesyonel Saç Kurutma Makinesi Yorumları

Saç kurutma makinesi adına yorum yapan pek çok kişi aslında birden çok makine kullanmadığından  sadece kendi sayılabilir kadar az  deneyimine göre yorum yapmaktadır.
Dışarıdan edinilen yorumların çok da geçerli olmadığını dikkate almak gerekiyor. Çünkü sadece bir kaç marka kullanmış kullanıcıların yorumları herkes için doğru nitelik taşımamaktadır.
Bu nedenle araştırdığımız bilgiler doğrultusunda size sektörde önde gelen markalardan da bahsedip model önerilerinde de bulunarak en iyi saç kurutma makinesini tercih edebilmeniz için yardımcı olmaya çalıştık.

Moda ve Yaşam